| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca atunci cand vad o fata frumoasa pe strada sa ma excit? sa mi se scoale? sad

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Da este foarte normal, anormal era dacă se scula la băieți.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Azµre):

Adică dacă vedea un băiat, atunci era dosnic.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e normal, cat timp vei fi potent, vei pati asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e normal, cu cat inaintezi in varsta vei avea nevoie de stimuli mai puternici, nu se va mai scula doar asa la o privire

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns:

Da, este normal, mai ales daca e sexyyyy! Bafta!

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Daca se intampla asta, inseamna ca esti sanatos, e foarte normal.

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Prea multe filme xxx

| CHIP124 a răspuns:

E normal daca e sexy(rau ca la melodia lu Vunk Sacapa-ma de ea).

| OchiDeVultur a răspuns:

Iti voi raspunde cu o intrebare bine? E normal ca atunci cand ploua picurii sa fie uzi?

| spiridusul a răspuns:

Depinde de ce varsta ai si cat de des ai relatii sexuale. Daca ai o anumita varsta si relatii sexuale periodice, nu prea!