| godgodgod a întrebat:

Este normal ca lichidul preejaculator sa mai curga involuntar din penis cand esti excitat fara ca neaparat sa te masturbezi? Zic asta deoarece pe lenjeria intima in zona varfului penisului sunt niste puncte sau pete albe fara miros urat, nu neaparat specific.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este DA. Este stabilit stiintific si medical ca in cazul a circa 15-20% din numarul total al barbatilor glandele lor bulbouretrale (Cowper) pot fi hiperactive si din acest motiv in cazul lor lichidul preejaculator este produs si in afara starii de excitatie. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| BAIATULdinOZ a răspuns:

E normal booss nu te speria. Poti sa iei si cu paine am testat

| Ionellaaa a răspuns:

Da, este perfect normal.