| Notflufftduffy a întrebat:

Este normal sa nu mi se scoale atunci când ma gândesc la o fata sau ceva sexual cu o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se scoala tot timpul, totul depinde si de cît de excitat esti, asta nu inseamna ca ai ceva dar totul pleaca si de la cap ce gînduri ai creierul declanseaza erectia iar daca esti obosit sau stresat nu vei avea erectie deoarece creierul are nevoie de odihna de pauza de somn.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De căte ori te masturbezi pe zi?

| MarianWLF a răspuns:

Depinde de starea ta de spirit, de dorinta sexuala, nu e neaparat anormal, ar trebui sa tragi un semnal de alarma doar in cazul in care ai probleme cu erectia in timpul actului sexual.

| RAY a răspuns:

Nu este nimic normal, normalitatea e data de ipocrizia societăți în care trăiești

| dullcat a răspuns:

Da, este perfect normal, stai linistit.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

| Hyperion7 a răspuns:

Ești perfect sănătos happy