| alky13 a întrebat:

Este o scrisoare de dragoste ceva neobisnuit in ziua de astazi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,din pacate.La ce te ajuta sa scrii 3 pagini care se pot rezuma la 2 cuvinte,"te iubesc"? Oricum cuvintele sunt lipsite de valoare, faptele conteaza.

| BryBard a răspuns:

Nu,din contra, ma mir ca m-ai exista asa ceva! E mult mai sentimental decat sa ii scrii pe site-uri media ce simti pentru ea. Emotiile sunt altfel(mai aprinse).Asa ca dai bataie si cucereste-o.

| BryBard a răspuns (pentru BryBard):

Ea/el nu conteaza din partea cui e adresata scrisoarea.