| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca penisul sa mai creasca in grosime dupa varsta de 17 ani? 12 cm grosime doar,
preputul nu se duce mai jos ramane sub gland.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este posibil!
Penisul creste pana la varsta de 16 ani doar si asa ramane pe veci.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este exact așa cum zice Ioneasca1001, care le știe exact de tot, pe toate.
Mai crește, dar în lungime, în lățime, doar în poveștile gen Povestea ***** de Ion Creangă.
Preputul nu se duce mai jos ramane sub gland.
Nu se poate duce mai jos, că nu e banană, e doar gland, adică ghindă.

| MATRiXRIDER a răspuns:

Nu lasa oamenii sa te sperie, ca posesor de penis si trecut de cativa ani de varsta de 16 ani, iti spun 200% ca nu ramane asa, absolut mai creste. Dar ce zici tu acolo cred ca te referi la lungime, nu grosime, o grosime de 12 cm ar insemna diametru de 12 cm, aproape cat un copil la nastere presupun, ceea ce e imposibil laughing

Uite o poveste fix pe tema asta. Cu cineva am ajuns o data la o discutie, persoana trecuse printr-un accident de bicicleta cand avea fix 16 ani, in care s-a taiat la burta extrem de tare, de dadeau matele pe afara zicea, in urma caruia nu stiu cum, a spus ca i-a afectat cresterea penisului si ca la cati ani avea cand mi-a povestit, vreo 40, a ramas pe viata cu penisul de la 16 ani. Deci ca sa ramai pe viata cu el de la 16-17 ani, e caz special ca asta de exemplu.