| Zahar_Fara_1993 a întrebat:

Este posibil ca un barbat sa ramana insarcinat?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Prin inseminare artificiala si ...anumite conditii, da.
Uite:
http://www.mediafax.ro/......t-5449268/
Altfel, e exclus.
Stiinta progreseaza teribil de mult, dar corpul uman si anatomia lui nu pot fi schimbate!

| lolly a răspuns:

Da! Calul de mare si nu glumeschappy

| DNSK a răspuns:

Este posibil ca voi astia mici si tembeli sa va abtineti? n-ai pic de umor copilule. spune-i lu tati si lu mami sa t mai scoata la aer, ca acum e frumos afara

| badgirl22 a răspuns:

Da, daca inainte de a fi barbat a fost femeie.

| aumih16 a răspuns:

Nu! doar daca esti hermafrodit! transexual din ala! adica! adica devii femeie dar penisul ti-l lasi! depinde sunt care renunta la penis pentru vagin! dar altii si-l pastreaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai vizionat filmul "Gravidul".
http://www.cinemagia.ro/filme/junior-gravidul-1046/

| RetardedRacoons a răspuns:

Intreaba-l pe tac-tu care te-a ****.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor vaaaaaaaaaaaaaaaai de minerolling on the floor! tuuuuu n-are uter in care sa se dezvolte copchilurolling on the floor draq te-a pus sa intrebi asta?

| didi2802 a răspuns:

Un barbat nu are cum sa ramana insarcinat.Pentru asta ar avea nevoie de uter, care este specific femeilor.

| Zahar_Fara_1993 explică:

laughing))) mai distingem atmosfera...
ca e plin TPU-ul de copii de 10-12 ani cu relatiile lor de la scoalalaughing
credeam ca o sa rada dracu cineva da vad ca o interpretati gresitlaughing

| CynicalCunt a răspuns (pentru Zahar_Fara_1993):

Copiii din ziua de azi nu mai au simtul umorului...

| anonim9874 a răspuns:

Naste vreo bere.....si tipa ca basina cand iese laughing)

| adinaana a răspuns:

Daca esti hermafrodit da.