| anonim_4396 a întrebat:

Buna)) la sfirsitul lunii august am avut un raport sexual neprotejat si apoi am avut ciclu, luna septembrie la fel am avut ciclu, iar in octimbrie nu, posibil sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles că este posibil.
Numără 24 de zile de la contact, și fă un test de sarcină!
Dacă ai scăpat și de data asta, protejează-te data viitoare!

| dora321 a răspuns:

Daca ai mai avut vreun raport sexual neprotejat in aceasta perioada te sfatuiesc sa faci un test de sarcina, dar daca nu stai linistita se poate sa fie doar o dereglare hormonala

| anny912 a răspuns (pentru dora321):

N, nu am mai avut

| Biianca_1935 a răspuns:

Nu te ingrijora. nu e posibil