| pactcudiavolita a întrebat:

Eu am 15 ani si vara trecuta am cunoscut un tip de vreo 20 20 si ceva de ani care imi placea foarte mult.Problema e ca el era profesorul meu, dar nu la scoala.Si si el dadea semne destul de evidente ca ma place sau cel putin e interesat de mine: cand ma vedea se uita intens la mine dupa care imi zambea cu gura pana la urechi, ma gadila, ma tinea de mana, ma alinta printesa mea.Si eu nu as crede ca era atras fizic deoarece nu am asa un corp incat sa-l intereseze doar acel lucru.Doar ca noi trebuia sa iesim, dar nu ma m-ai sunat.

Pana la urma l-am sunat si am vorbit cu el. Am aflat ca are iubita din 2007, si totusi parca se leaga unele lucruri. Insa tot timpu cand il sunam din pacate era la serivic, dar imi zicea ca si lui i-ar placea sa putem vb ca ma pupa. Si zicea ca ma suna seara si nu ma mai suna, m-am gandit ca probabil si din cauza ca era cu iubita lui. Cum sa fac sa discut cu el sa-i spun tot ce simt?

3 răspunsuri:
| Razvy112 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate te alinta din placere si ca iti zambea din politete, ce ai fi vrut sa fac sa se puna pe ras... Oricum ai 15 ani traieste-ti viata si gaseste si u pe cineva intre 15-17 ani nu 20...
Sper ca ti-am fost de foloswinking

| ozulll a răspuns:

Las-o balta. ii poti face mari probleme omului. si nu doar cu iubita lui, ci si cu legea. cauta pe cineva de varsta ta

| BeLLa_4677 a răspuns:

Eu in locul tau as lasao balta se vede ca sunt doar vorbele de el si mai ales ca are iubita. asta e parerea mea acum uh faci ce crezi ca e mai bine pentru tine dar decat sa suferi dup el mai bine las-o balta