| pactcudiavolita a întrebat:

Eu am 15 ani si vara trecuta am cunoscut un tip de vreo 20 20 si ceva de ani care imi placea foarte mult.Problema e ca el era profesorul meu, dar nu la scoala.Si si el dadea semne destul de evidente ca ma place sau cel putin e interesat de mine: cand ma vedea se uita intens la mine dupa care imi zambea cu gura pana la urechi, ma gadila, ma tinea de mana, ma alinta printesa mea.Si eu nu as crede ca era atras fizic deoarece nu am asa un corp incat sa-l intereseze doar acel lucru.Doar ca noi trebuia sa iesim, dar nu ma m-ai sunat.

Pana la urma l-am sunat si am vorbit cu el. Am aflat ca are iubita din 2007, si totusi parca se leaga unele lucruri. Insa tot timpu cand il sunam din pacate era la serivic, dar imi zicea ca si lui i-ar placea sa putem vb ca ma pupa. Si zicea ca ma suna seara si nu ma mai suna, m-am gandit ca probabil si din cauza ca era cu iubita lui. Cum sa fac sa discut cu el sa-i spun tot ce simt?

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Bai desteapto n-are cum sa aiba 20 de ani are pe putin 26 27 pentru ca la 25 de ani deabi termina facultatea pana da examenul de admitere in invatamant pana prinde o catedra pana da primul grad de profesor deci n-are 20 de aniwinking

| pactcudiavolita explică (pentru FlorinDiablo):

Am specificat ca nu mi-e profesor la scoala happy

| DorelSudoru a răspuns:

F***el si ii zici pe urmastraight face

| petalouda a răspuns:

Si eu am 15 ani ai un prieten de 20 (locuiesc in grecia si el este grec) lucreaza ca si politist dar ne intelegem si este un baiat la locul lui, mi-a spus ca nu trebuie sa pun suflet intr-o relatie mi-a spus sa nu il iubesc ca daca il iubesc pe urma vreau sa ma si marit cu el, si nu face.sunt mica, a spus ca noi acum ne "distram" traim viata, ca va veni timpul cand isi va gasi o prietena de varsta lui si atunci ne vom desparti si imi va parea rau..., nu pune suflet o viata ai pe care trebuie sa o traiesti. happy

| Nicoleta1621 a răspuns (pentru petalouda):

Draguta atunci relatia ta cu timpul ala e o aventura.atunci dc sta cu tine daca vrea sa te paraseasca mai tarziu,, de plictiseala?

| Florin123456789 a răspuns:

Stai linistita. Nu insista. O sa mai fie si alte persoane de care sa-ti placa.