| Anonimă_5278 a întrebat:

Eu am citit ca lichidul pre-ejaculator contine spermatozoizi doar daca pauza dintre ejaculari e prea scurta...in rest nu...deci pana la urma cum e?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Au fost gasiti mii de spermatozoizi in lichidul preejaculator chiar la 8-10 zile de la ultima ejaculare. Asadar, pana la urma tu stii cat vrei sa risti. Metoda coitului intrerupt este o metoda de contraceptie buna si poate fi aplicata cu succes atata timp cat o eventuala sarcina nu ar fi o problema serioasa (in sensul ca daca e sa fie, va asumati sarcina si faceti copilul).

| georgegs a răspuns:

Deci daca un baiat se aptine de la ejaculare ii ramne sa zic asa " Pe traseu " mai mult ca de obicei iar cand vrea sa... itelgi u incepe si curge usor usor ce a ramas tongue... pe acele " Traseu "
bafta

| 80Cris a răspuns:

Sperma contine spermatozoizi indiferent daca pauza dintre ejaculari este mai scurta sau mai lunga.
Si pana la urma asta chiar nu are nici o importanta, e suficient unul sa ajunga la destinatie si gata-i treaba!

| Anonimă_5278 explică:

Nu am inteles aproape nimic din ce ai vrut sa zici laughing