| sica2 a întrebat:

Eu cand ma masturbez ma doare chiar lianga testicule peacolo adica pe landa fung si cateodata si burta si as vrea sa ma las deacesct viciu si as vrea sa stiu de ce ma doare? 0fer funda

2 răspunsuri:
| alexpitrock a răspuns:

Iti recomand sa mergi pana la un doctor, te duci frumos si ii spui ce probleme ai ca e doctor si nu vede nimic nou la tine, am fost si eu o data de doua ori, cand ai o problema medicala te duci la specialist, in ceea ce priveste viciul poti sa-l mai rareresti pana iti dai seama care e problema, mi-ar placea sa-ti zic exact ce ai dar cum nu sunt medic.

| dildouljucaus a răspuns:

Daca te doare langa fund incearca sa te masturbezi fara degetul in fund si totul e ok spor la treaba. iauitelfrate ba esti bulangiu?