| timioros a întrebat:

Eu nu prea pricep ce trebuie sa faci cand te saruti. spuneti-mi cum trebuie sa imi misc buzele sau limba sau ce trebuie facut. funda...

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

De obicei ar trebui sa vina de la sine, dar ce cauti tu este un tutorial stupid, uite aici:

In timp ca te uiti in ochii ei, apropie-te usor, ridica mana stanga si atinge-i barbia si apropie-te si mai tare, pana cand buzele tale vor atinge buzele ei. Mana dreapta nu trebuie sa stea inerta, dar nici sa o pipaie. Cel mai bine e sa stea linistita pe soldul ei, ca atunci cand dansezi.

Ii apesi buzele mai tare si ii mangai ceafa. Ea va fi emotionata si va uita sa mai respire. Dar cand i se termina aerul din plamani va fi nevoita sa respire din nou si va intredeschide gura. Multi incearca atunci sa isi strecoare limba in gura deschisa, dar este gresit. Cel mi bine, cand ea isi intredeschide gura, este sa ii musti usor buza de jos. Si asta ii va placea foarte tare, si va inspira si mai mult aer, rezultand un suspin de placere. Si dupa ca suspina poti sa ii apropii capul si mai tare de al tau (iti amintesti ca mana ta stanga ii mangaie ceafa, nu-i asa?); si in timp ce ii apropii capul de al tau iar ea inspira aer pe nas, in sfarsit poti sa impingi limba afara din gura, sa ii atingi buzele cu ea, apoi dintii si abia dupa aia sa atingi varful limbii ei. In timpul asta, mana ta dreapta de pe soldul ei trebuie sa o traga mai aproape de tine. Si in acel moment mana ei stanga se va aseza pe spatele tau, iar mana dreapta pe ceafa ta, si ambele te vor trage mai aproape. Si-atunci stai cu ochii inchisi si nu te mai gandi la nimic, pentru ca buzele si limba ta vor sti si singure ce sa faca.

1 răspuns:
| b3bitsa a răspuns:

Sarutul vine de la sine. nu trebuie sa te gandesti la asta. saruti pasional. doar atat happy o sa vezi ca merge~ fundita?