| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu pretena mea stam cand ne vedem in masina ne sarutam ne mangaiem ii pun mana peste tot o excit toata ii fierta si cand so dezbrac nu vrea ce sa mai fac ea are 15 ani si zice cai virgina da eu nu prea mai cred ca chiar ii dau funda:*:* ea ar vrea si nu ar vrea

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce mare noroc ai ca nu te am in fata mea, acum!
Fata are 15 ani,mai baiatule!
Tu cam ce-ai vrea? Sa-si arunce hainele si sa tabere pe tine ca o pitsipoanca de cartier?!?
E normal sa se excite si bine ar fi sa o lasi in pace,sa nu insisti,sexul ar nenoroci-o la varsta asta si masina e cel mai cretin cadru in care ar putea sa-si piarda virginitatea!
Afla,amice,ca sunt baieti care nu dorm noptile de grija cum sa pregateasca mai bine marele moment in care isi vor face iubita femeie,si au si rabdarea si minte in cap sa priceapa ca un mar crud nu-i bun de mancat!
Baga-ti mintile in cap si, daca tii neaparat sa te descarci, cauta un mar copt gata!

| Zenithf a răspuns:

Daca zice ca este virgina, atunci este virgina. Faceti si voi un 69 sau lucrati-va manual. Daca asta nu-ti ajunge, las-o in pace si du-te in alta parte.

NOname
| NOname a răspuns:

E o copilă. Are doar 15 ani. Viața sexuală începută înainte de 17 ani și jumătate pune în pericol foarte mare sănătatea și viața unei fete.
Las-o în pace! Nu-i nenoroci viața! Plus, actul sexual cu o minoră poate avea și consecințe legale. Ești pregătit să le suporți? Fii băiat deștept și lasă fata în pace!

| AlinaaAli a răspuns:

Poate fata chiar e virgina! daca nu ar fi virgina crede-ma ca s-ar lasa!
asteapta pana se hotaraste si nu fa presiuni asupra ei daca o iubesti cu adevarat!

| DNSK a răspuns:

Furi cheile tatalui si hop in masina? k nu cred ca ai u peste 18 ani la mintea pe care o ai.ce praf esti mahlaughing poate nu toate's curve k fostele tale si si-o pun prin masini in spate pe banchete rupte de bete.is altele mai presus de tine.nu-i loc langa ea.pleaca! nu esti de ea.intelegi u?

| cherrybomb a răspuns:

La 15 ani logic ca e virgina. prietene combinate cu fete de varsta tarolling on the floor sigur a atras-o la tine masinalaughing ca in loc de minte ai bomboanelaughing=

| doc69 a răspuns:

Daca nu era virgina crezi ca se codea atat? doar faci sex de placere

| IMC90 a răspuns:

^

| Giutsa a răspuns:

Se preface ca e ``fiarta`` ca sa nu te simti prost!laughing

| white_2190 a răspuns:

Esti un nesimtit mai baiatule.stii ca se face puscarie pentru asa ceva? ar trebui sa cauti fete de varsta ta nu fete minore.RUSINE

| jupiterestru a răspuns:

Si eu ce sa-ti zic? Cum sa reusesti sa o f? pai poate nu vrea sa o faca in masina...pnm