| ingerash_8177 a întrebat:

Eu si prietenul meu ne iubim foarte mult. el mi-a propus sa ne sarutam. eu am acceptat dar nu stiu unde neam putea duce sa nu ne vada nimeni. vreun sfat?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vara trecuta cand mergeam prin parc vedeam din 5 in 5 m cupluri practic, calarindu-se pe persoana fizicalaughing
Deci, un sarut nu e o problema daca e in parcoh go on

| Alex a răspuns:

In camera ta, in camera lui etc.

| claus a răspuns:

Sa inteleg ca ti-a propus sa te sarute si in alta parte afara de buzele de sus. probabil si alea de jos. hehe, sugerez camera de hotel. camera bunicilor cand ei sunt plecati. o casa parasita. bancheta din spate, masina tatalui. garaju lu bunicu. noaptea tarziu, pe scara blocului sau chiar sus la ultimu etaj, unde puteti aduce si o patura. toalete de la restaurante. trenu - mergeti cu trenu la cuseta. sala de sport sau sau sala de clasa - dati spaga la paznic o sticla de vin si v-o lasa sa stati in scoala seara, noaptea. pe camp, in toiu noptii. intr-o capita de fan, atentie la furca. la el in camera, cu usa inchisa cu o cheie eventual. in baie la niste prieteni. la o petrecere, intr-o camera libera. hehe, sa se descurce, e baiat.
si daca te saruta mai mult, sa foloseasca prezervativu. asa de control.

| virusake a răspuns:

Locul nu conteaza, dar momentul da. big grin

| RMihai a răspuns:

Afara, mergeti la plimbare si va sarutati, stati pe o banca undeva, stai la el in brate, nici mie nu-mi place unde este multa lumea...

| ViViAnALaNa a răspuns:

Hmm...eu cred ca daca nu vrei sa te vada cineva du-te in cămară sau beci (daca ai) sau in pod(daca poti) sau in curtea din spate (daca stai la casa)sau in camera ta sau a lui va incuiati 2 minute si gata se face magia

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Gasitii un loc secret.Si daca in clasa voastra mai sunt cuplurii o putetii face de fata cu ceilaltii daca nici ceilaltii nu au rusine.happy

| Roxysad a răspuns:

Pai daca ai vrea sa fie si putin romantic te sfatuiesc sa o faceti la apusul soarelui la un parc in care nu prea va cunoaste nimeni sau cand se intuneca si se vede luna facetio intr-un loc linistit (in patele blocului, parc...)

| ingerash_8177 explică:

Am 13 ani

| ingerash_8177 explică:

Multumesc!:*

| CatalinAndrei01 a răspuns:

Cel mai bun lucru ar fi sa va sarutati la unul din voi acasa, cand parinti nu sunt acasa. Fundita?

| Andre95 a răspuns:

Puteti sa va sarutati unde vreti...nu e nimic de care ar trebui sa va feriti sau rusinati...bafta happy

| pchdinamo a răspuns:

Poi intr-un loc ferit:scara de bloc, intre garaje da eu nu inteleg de ce trebuie sa va ascudeti e ceva firesc la varsta voastra.