| popamadalina a întrebat:

Vine fostul meu iubit de ziua mea la mine si vreau sa ma impac cu el cum trebuie sa procedez? am facut mai multe metode si nu mai stiu care sa mai fie si altele?

3 răspunsuri:
| andreea_8479 a răspuns:

Este fostul deci. u il cunosti cel mai bine
vorbeste cu el...asta este cel mai bine
sa nu fie insotit k at nu mai este binesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă vine la ziua ta, tu ce crezi că intenții are?
Tu ești în măsură să interpretezi prezența lui!
Fii drăgăstoasă cu el.
Și apropo: La mulți ani și baftă în dragoste!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti in primul rand foarte bine daca merita sa mai incerci inca o data, daca v-ati despartit inseamna ca nu ati facut-o degeaba...chiar crezi ca nu se vor repeta greselile sau lucrurile care v-au adus la despratire? Cu greu cineva se schimba asa ca nu poti miza pe lucrul asta... daca totusi vrei sa faci pasul de impacare iti recomand sa il inviti la un blues si sa incerci sa il saruti, asta dupa ce ai flirtrat un pic si el ti-a raspuns inapoi...vei simti atunci cand va fi mometul proprice pentru un dans si o sarutare happy
La multi ani! Petrecere frumoasa! Si sper sa faci o alegere buna.