| Andrei2396 a întrebat:

Exista baiatul\fata ideal\a in viziunea voastra? Daca da, descrie-ti-l\ti-o.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In viziunea tuturor exista,chiar daca fizic nu are nimeni o imagine prea clara.
Toti,insa,cam stiu ce cautam si ce calitati ar trebui sa aiba persoana ideala.
Personal, ti-as putea trimite o fotografie de familie, ca sa scap de descriere, pentru ca persoana mea ideala exista si traiesc alaturi de ea, de el de fapt!
happy

| RAY a răspuns:

Da o fata care sa nu minta dupa 5 minute de conversatie e fata ideala ghici ce inca n-am de asa minune in viata asta, nu cred ca exista asa ceva, dar sa ne bucuram de sex asa ca viata e scurta

| neutrino a răspuns:

Am trecut de varsta pretentiilor absurde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fata careia i-am zis c-o plac mi se parea ideala. Asta poate pentru ca nu am cunoscut-o suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când primești respect, întelegere, comunicare, încredere și pe deasupra de asta te mai si iubește foarte mult, e ideal. Păcat că nu există laughing

| SwechTyop a răspuns:

In lumea asta nimeni nu este perfect, fiecare are defectele sale si trebuie acceptat asa cum este.