| anonim_4396 a întrebat:

Exista un baiat pe care nu pot spune ca il plac sau ca sunt indragostita de el insa as vrea sa ma placa. E ceva ciudat in legatura cu el. Simt ca ma atrage ceva la el.l-am cunoscut de curand intr-o tabra. Este din acelasi oras cu mine. As vrea sa il fac sa ma observe mai mult si in alt sens nu doar prietenesc.Si nu as vrea sa-i dau cumva de intelea ca il plac sau chesti de genu asta ca nu e asa. Pur si simplu vrea sa stiu ca lui iar place de mine si sa fie fericit. Helppp!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vrei sa-i placa de tine, tu sa nu-l placi, iar el sa fie fericit? Iti doresti imposibilul. Daca placi pe cineva, automat iti doresti ca persoana respectiva sa te placa si sa formati un cuplu. Eu iti sugerez sa te mai gandesti la asta si sa reformulezi. happy

| Yoana a răspuns:

Draga mea si eu sunt in acceasi situatie. mie inca imi mai place de el dar nu am c eface am facut tot posibilu macar prieteni sa fim si nu se poate. poate la tine e astfel. thinking dar sa stii ca dragoste cu forta nu se poate si tio spun din experienta. eu im spus ca imi place de el si am gresit enorm de mult si acum regret poate era mai bine daca taceam :-J. vorbeste cu el poate macar o sa fiti prieteni dar nu te astepta sa fie si asa. tu afla-i id si vorbete cu el.happy
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romania are nevoie de tine in situl cu cea mai mare expunere internationala ,sute de mii de oameni pot schimba imaginea tari sale .tensionat si distractiv,e locul potrivit.
Romania are nevoie de tine!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| annex a răspuns:

Am id lui. dar nu sunt sigura ca il plac sau nu.stiu doar ca ma atrage.