| papushika_1947 a întrebat:

Fata sau baiatu trebuie sa puie perzevativul?

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E mai excitant sa îl pună ea

| Dominicc a răspuns:

Au scos americanii prezervative noi. Tragi de sfoara si se pun singure! Elasticu vine la pachet. in caz ca nu se incadreaza...

| MititiCa a răspuns:

In general baiatul trebuie sa "puie" prezervativultongue.

mergi in farmacii si cerihappy

| morena a răspuns:

Baiatul cu ajutorul fetei, sau invers!happy

| virusake a răspuns:

Cine se nimereste sa puie...

| Awndre a răspuns:

E grav daca intrebi asa ceva.

| DraPraaHaarp a răspuns:

In primul rand: puie=puna si perzevativul=prezervativul:p

Depinde... e la alegerea fiecaruia, poate sa il puna si fata sau baiatul poate sa si`l puna singurhappy

| Marcelino a răspuns:

De obicei baiatul trebuie sa aiba grija sa poarte un prezervativ dupa el dar ambii pot sa-l "puie". Nu exista o regula pentru asa ceva.

| crysty08 a răspuns:

Baiatul logiclaughing))rolling on the floor)

| Rares20funde a răspuns:

Baiatul

| hamster a răspuns:

Exista si "prezervative" pentru femei(se introduc in vagin)...si poate ea a intrebat daca e bine sa-i puna fata prezervativul baiatului

| FaraNume_7993 a răspuns:

Logik ca baiatulrolling on the floor

| kire a răspuns:

De cele mai multe ori baiatul. dar am citit intr-o carte ca exista si prezervative pentru femei.

| NighTy a răspuns:

Parintiilaughing

| dedekool a răspuns:

Baiatullaughing)

| DeMonLaDy a răspuns:

Baiatul pune prezervativul... tu poti sa pui steriletul

| Copilcuvise a răspuns:

Grea romana astastraight face. In orice caz baiatul happy.

| DD_1770 a răspuns:

Baiatul trebuie sa "puie" "perzevativul".

| razvix a răspuns:

Amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatu xD

| damini a răspuns:

Baiatul trebuie normal trebuia sa stii asta sar nu-i nimica

| Tifa a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorcum sa intrebi asa ceva?laughinglaughinglaughing baiatu draga normal ca baiatu. unde vrei sal puna fata? pe deget?laughinglaughinglaughing