| 1SoRiNa1010 a întrebat:

Fetele care nu mai sunteti virgine, la ce virsta v-ati inceput viata sexuala? va pare rau de ceva? ar fi fost un avantaj daca v-ati fi inceputo mai tirziu sau mai devreme?

18 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Cu cat o incepi mai tarziu cu atat ai mai putine pareri de rau! Eu cred ca ar trebui sa ai macar 18 ani IMPLINITI, pentru acest pas :d Eu aveam 20 de ani si doua luni si nu am niciun regret deoarece eram foarte sigura. Au mai existat tentative si insistente din partea lui, insa nu s-a intamplat pana cand nu mi-am dorit.

| whoocares a răspuns:

Am facut-o prima data la 15 ani jumate, cu prietenul meu. eram de 5 luni impreuna, acum avem un an si ceva. si nu, nu am absolut niciun regret. ne iubim si asta e tot ce conteaza. bafta :*

| anonima20 a răspuns:

Eu la 15 ani si da imi pare rau.am fost o proasta.asa ca iti spun sa astepti pana la 17-18 ani;-)

| papusica987 a răspuns:

La 14 ani
nu regret nimic
sunt si acum cu iubitul meulove struck dupa 3 ani :X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| bombonika17 a răspuns:

La 15 ani si chiar nu regret nimichappy

| Bubu4 a răspuns:

Cand eram mai mica ziceam ca o sa astept pana la 18 ani si dupa o sa imi incep viata sexuala, voi face ce ma taie pe mine capul. Buuuun, am facut 18 ani si sincer nu ma grabesc, am iubit de 9 luni dar nu simt nevoia unei apropieri mai mari intre noi..Il iubesc foarte mult, dar astept momentul acela in care sa vreau cu adevarat.Sunt de parere ca daca am asteptat atat timp, de ce sa nu mai astept putin. poate vor fi doar cateva zile, saptamani, luni, nu am de unde sa stiu ..Si in plus asteptarea va merita, sunt sigura de asta. pana atunci doar ne jucam.

| aRaBw a răspuns (pentru Bubu4):

Ce inseamna "doar ne jucam"?thinking

| creatzulik a răspuns (pentru Bubu4):

Bine faci nu te grabi.

| Bubu4 a răspuns (pentru aRaBw):

Totul pana la sex happy sarutari, atingeri. e o forma de a amana momentul si imi convine laughing

| hellaw a răspuns:

Aveam 15 ani si nu-mi pare raulaughing

| Duta_Alexandra_1998 a răspuns:

Cum sa incepeti la 14 sau 15 ani v-ati scrantit!? eu cred ca o sa o fac la 20 la 15 ani sunteti mult prea mici

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duta_Alexandra_1998):

Respect!

| SsandraC a răspuns:

16 ani cu primul meu iubit am fost cu el 6 luni pana la acel moment. desi nu mai suntem acum impreuna, nu regret! happy

| eFFFaceR a răspuns:

Mai bine mai devreme de cat mai tarziu poate nu mai ai tim sa o incepi big grin straight face cine stie un accident xD

| kOiNAka a răspuns:

Eu la 15 ani...si regret...straight face pentru. k nu a fost pers potrivita. Dar acum am o rell stabila si actualul prieten m-a facut sa uit de toate si ma inteles mereu.