| IonutSiAtat92 a întrebat:

Fetelor,10cm sau 20cm? Cum preferati?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avand in vedere numele tau, trebuia sa scrii in mililitri.

| Violleta2022 a răspuns:

De la 18 in sus! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Prea mic, credeam ca fetelor le place de la 30 in sus laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista de 30 cm decat la animale (cai, elefanti) samd.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce documentata esti. Inseamna ca stii la oameni maximul natural e de 19 cm. Iar MEDIA europeana este cu vreo 4 cm mai mica fata de ce iti place tie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Norocul meu ca mi-am luat barbat de alta nationalitate (dar nascut si crescut in tara), care are un penis adevarat, nu "media europeana". happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Mărimea ideală a penisului, potrivit femeilor :
,, Doctorul Nicole Prause a efectual un studiu în cadrul căruia a folosit modele 3D de penisuri în erecție de diferite dimensiuni. În acest fel, modelele erau cât mai reale, spre deosebire de studiile unde se foloseau modele de penisuri în stare flască sau desene 2D, conform articolului din revista cosmopolitan.ro.
Din 100 de modele create, Dr. Prause și echipa sa au ales 33 modele pe care le-au considerat cel mai des întâlnite. Cel mai mic model de penis a avut puțin peste 10 cm lungime, iar cel mai mare avea lungimea de aproape 23 cm.
La studiu au participat 75 de femei de diferite vârste, care au fost rugate să aleagă dintr-un coș două penisuri pe care și le-ar dori la un partener – unul pentru un one night stand, altul pentru un bărbat cu care să aibă o relație de lungă durată.
În urma acestui studiu, a reiesit că femeile preferă în medie un penis de cel mult 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferință. Interesant este că cele mai mari penisuri au fost alese pentru un one night stand.
La terminarea experimentului, s-a ajuns la concluzia ca :
„Un penis mare are riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc însa numai in cazul unui one night stand.", spune Dr. Prause.
https://unica.md/......-femeilor/
Multa sanatate!

| AliGab a răspuns:

Taiata :-))

| aumih16 a răspuns:

laughing nu sunt fata! da o au mare dotarea! asa trebuie! asa faci fericit femeile fetele! asta inseamna sa fii barbat baiat!

| IonutSiAtat92 explică (pentru aumih16):

Dar tu crezi ca toti o au mare? Eu o am mica de exemplu.Si ce vina am eu ca m-am nascut asa.Crezi ca mi-am dorit?

| aumih16 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Atunci am gresit! am zis-o spus-o asa ca fapt diverslaughing

| BlackRose03 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Pai tu ai pus întrebarea. laughing

| aumih16 a răspuns:

Oricum nu toate fetele femeile reactioneaza asa! la barbati baieti! dar sunt si care fac asa! gen wow! ce mare o ai! imi place! etc! laughing

| Iluzionistul69 a răspuns (pentru aumih16):

Bine zis pasarica! cu cit mai mare cu atat mai bine?

| BlackRose03 a răspuns:

Ce...întrebare. Logic ca 20 ca cu aia de 10 nimic nu faci duh.

| Ely1234567 a răspuns: