| IonutSiAtat92 a întrebat:

Intrebare pentru fete si femei.Ce va excita mai mult? 10cm, 20cm sau un sex oral bun?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral este bun pentru as se obtine o incalzire la sex sau un orgasm clitoridian, nicicum unul vaginal pentru care-i necesar un penis suficient de lung si gros, ca sa atinga peretii vaginului si sa produca placere (ideal este peste 15 cm).
Un penis de 10 cm, este inofensiv deja, fiind anatomic incapabil sa satisfaca vaginal o femeie.
Durata sexului este o alta latura importanta, care ar putea pune barbatul in dezavantaj, daca nu este capabil sa intertina sex vaginal macar 10 minute, cat femeia sa ajunga la orgasm.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic nu se compara cu senzatiile resimtite in cazul si timpul unui preludiu efectuat de un adevarat... ''meserias'' in domeniu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să văd că are ceva în cap. Asta.winking

| IonutSiAtat92 explică (pentru anonim_4396):

Ce întreb și ce răspunzi tu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

N-are voie omu' să fie sincer...
Degeaba are 20 cm în pantaloni, dacă nu-i în stare să lege două vorbe.

| IonutSiAtat92 explică (pentru anonim_4396):

Hai lasă ca tot pe ala cu 20cm îl preferi

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Nu știu, sunt total neexperimentată.

| EcceHomo a răspuns:

Oh, Doamne Dumnezeul meu, cum mă ispitești tu, ca să îmi vezi pioșenia, tocmai în Postul Crăciunului! Vai, vai, vai!
M-am gândit, Doamne, fără să vreau la un răspuns! Au! Grea patimă m-a lovit!

| AliceM99 a răspuns:

20 de cm si un sex oral bun facut cu multa pasiune

| IonutSiAtat92 explică (pentru AliceM99):

Ai de ales între astea doua

| AliceM99 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Ambele, nu se poate alege, daca lipseste una din ele inseamna ca nu e ce trebuie laughing

| anaXana a răspuns:

20cm, adica cine ar vrea da aiba de a face cu 10cm si nu cu 20cm?