| salvan1 a întrebat:

Fetelor. Ati vazut un baiat in puta? Ce v-a placut la ce ati vazut

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca rromul miroase mai tare decat castravetele murat.

| Flav a răspuns:

Ce puta madre ai vrut sa spui?

| Alișa00000000000 a răspuns:

Se vede ca esti un pripas incult straight face...cred ca te tragi din ciori borate si nespalaterolling on the floor).straight face...ce mai intrebare straight face, Doamne

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Puta au fetelelaughing Daca u ai puta okrolling on the floor
Hai ca e penibila intrebareabig grinlaughing
E la caterinca?laughing sau ai doar 10 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| Izma a răspuns:

Lasand gluma la o parte thinking ce ai vrut sa spui?! ca eu tot nu am inteles...

Deci daca noi fetele am vazut un baiat IN puta thinking ce ne-a placut la ce am vazut? straight face

Tu... cumva te uitai la piesele din spatele monitorului cand ai scris aceasta mica mare porcarie sau de fapt este pura realitate si cum scrii asa si vorbesti?

Si sa nu uitam... @Blondutsa rolling on the floor))))))) Buna asta thumbs up

| Crucified a răspuns:

Pe mine m-o vazut vreo 7 colege la baie in puta goala facandu-mi laba.

| cio0fo0lici a răspuns:

Adica ''baiat in puta goala''? laughing