| salvan1 a întrebat:

Fetelor. Ati vazut vriodata un bait desbracat? V-a placut ce ati vazut?

Răspuns Câştigător
| AmoreSpeciale a răspuns:

hee hee interesanta intrebare
.nu e ca e wauuu ce ai sa vezi.sunt partile corporale ale barbatului. daca inca nu ai vazut sa nu te astepti la ceva"frumos". pare dupa parerea mea: "aiurea"...

10 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Eu am vazut doar bait pentru friptura ...Cum e ala "desbracat"? thinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Du-te mai întâi și mănâncă ceva și mai învață limba română și dup-aia mai vorbim. laughing

| Kazimir a răspuns:

"bietilor. ati vazut vriodata un biat desbracat?" nu vi s`a facut rau?

| Izma a răspuns:

1.vriodata
2.bait
3.desbracat

rolling on the floor)

| oAnna a răspuns:

Vriodata? bait? mm. aoleu romana asta ...Si tu faci vreun sondaj de opinie acum? sau ai doar 10 ani...

| Bastet a răspuns:

Love ur romanian.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Hîîîî...Tu ştie să vorbeşte româneşte?

| Bizzareq1 a răspuns:

Puța...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur...uneori da alteori nu

| cio0fo0lici a răspuns:

Deci era vorba de puta...
Cati ani ai pui?