| madalin094 a întrebat:

Fetelor cam care ar fi cel mai romantic loc in care ati vrea ca partenerul vostru sa va duca?winking

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Parislove strucklove struck

19 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cred ca pe o insula pustie as vrea...sa fim doar noi 2 si sa nu ne deranjeze nimenilove struck

| psiholoaga a răspuns:

In al noualea cer.

| Cryssy a răspuns:

Cred ca la Paris.sau nu stiu...thinking

| xibalba a răspuns:

La granita a doua tari. Sa fiu cu un picior intr-o tara si cu celalat in cealalta tara. Adica sa fiu in 2 locuri in acelasi timp. Ca in A walk to remember.

| JustMeFlory a răspuns:

Pe lunalaughing

As vrea sa ma duca la Roma.

| BlueDreams a răspuns:

Pe o plaja unde sa fim singuri si sa urmarim apusul soarelui:XX::X:X:X:X

| amoremioX a răspuns:

In desert sa fim numai noi,, nimeni altcineva,,,,

| ViVi a răspuns:

laughing v-am ghicit
mersi de fundita

| ViVi a răspuns:

Sper sa mergeti cat de curand la paristongue
e super orasul

| alexuzha a răspuns:

Mai la paris mi-ar placea dar nu conteaza locul poate sa ma duca si la munte important ye ca sunt cu yel si ca stiu ca ma iubeste pentru mine nu ye asa de inportan locul inportan ye ca sunt cu yel...

| zanabuna a răspuns:

Hm.la munte, intr-o cabana, stand langa un semineu.:X

| alinutzacodruta a răspuns:

Pe o insula pustie...

| sticss a răspuns:

In miami :X:X...batting eyelashes pe o plaja unde sa fim doar noi 2love struck si cu un foc langa noi :X.batting eyelashes o da sa nu uit si cu o cina pe un cearsaf cu o lumanare in mijloclaughing

| madalin094 explică:

@aNa ooo la asta m-am gandit si eu ...si iubita mea abia asteapa s-o duc pe la Paris...winking

| madalin094 explică:

Cu placere happy

| caramelitamia a răspuns:

In varful unui bloc.
day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory adica vrei sa te duca o data pe luna la Roma? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde dar sa fie la malul Atlanticului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai romantic loc? Pe o plaja, noaptea, sa privim cerul si sa auzim valurile marii.