| Lewis95 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre un băiat care este obsedat de curățenie și igienă, care se spală zilnic în zona intimă de 5-6 ori? Ați putea avea o relație cu un astfel de băiat?

7 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Unul obsedat in halul acesta de curatenie intima ar trebui sa consulte un psihiatru si sa foloseasca metode contraceptive toata viata.

Răspuns utilizator avertizat
| Elide a răspuns:

5-6ori? :O mi se pare totuși cam exagerat!

| Lewis95 explică (pentru Elide):

De ce? Că e mai curat decât tine?
Adevărul e că majoritatea dintre voi, fetele, chiar dacă sunteți obsedate de modă și eleganță și vreți atenție, nu prea aveți tangență cu igiena așa cum ar trebui, cu toate că încercați să păreți fete curate și aranjate, asta e realitatea... și probabil de aceea vă și miră când auziți că un băiat se spală non-stop (ca în cazul meu). Ba chiar vi se pare anormal laughing
Ps: Ție personal, ți-ar face o impresie bună un bărbat care emană miros de transpirație sau alte mirosuri, fie ele discrete?

| Elide a răspuns (pentru Lewis95):

Bine,ai jignit toate fetele​ că nu se spala... ești dus!

| ValentinGeorge a răspuns:

Daca cu obezii de 200 kg se poate avea o relatie, inseamna ca si cu tine se poate, probabil.