| luly16 a întrebat:

Fetelor voi ce ati alege... un baiat sensibil si dragut sau unul macho si romantic?

Răspuns Câştigător
| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Eu as alege sensibil și drăguț. Sensibilitatea lor ma atinge și pe mine, și ma încântă. Poate asa arata idealul pentru mine.
Bineînțeles, gusturile variază.
O zi buna!

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Depinde care din ei e mai inteligent,cu cine sunt compatibila din punct de vedere al caracterului, al temperamentului, etc.Nu totul se rezuma la doua trasaturi 'definitorii'.

| EvilThoughts a răspuns:

Sensibil si dragut... evident...:*:*bye bye.

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Sensibil si draguthappy:X

| ioanadanny a răspuns:

Un baiat sensibil si dragut:X

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sensibil si dragut.
asta pentru ca cei macho sunt mai idioti laughing

| ionyionelutza a răspuns:

Chiar daca ai dat fundita iti rasp si eubig grin.mii imi plac baietii mai golanasi si mai sensibili,adica sa ma simt in siguranta cand sunt cu el,si sa stie sa se faca respectat,dar and vn vb de mine sa fie tandru, mai sensibil, si imi plac baietii mai asa dintr-o bucata adica uneori cand e cu mine sa ma ia asa dintr-o data sa ma sarute sa ma stranga tare in brate fara ca eu sa ma asteptbig grin

| Andreia06 a răspuns:

La 13 ani as alege sa ma joc.

| NyanCat a răspuns:

Pai sincera a fiu nu stiutiu, pentru ca cel pe care il plac e si sensibil si dragut dar si macho si romantic:X

| kymy a răspuns:

Cati ani ai?