| Cнежинкa a întrebat:

Am12 ani si am intrat intr-o situatie grava.Baiatul de care imi place se comporta foarte ciudat, citeodata e dragut, amabil si romantic, iar alte ori este foarte agresiv. El are 13 ani si e in clasa B, iar eu in C si de aceia ne intalnim foarte des. El este genul de baiat care isi schimba iubitele in fiecare saptamana. Ce sa fac ca sa ma placa?

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Stai ma cuminte laughing Ai 12 ani si deja stai dupa baieti? Dafuq?! Asteapta pana la liceu si vezi dupa aia oh go on
Bafta

| larissuka a răspuns:

Stai cuminte in banca ta! nu cred ca e genu de baiat care te va afce fericita sau cel putin sa zambesti! Eşti iubita pentru ceea ce eşti.Nu încerca să fi diferita!

| Dairaa a răspuns:

Cautaa altu rolling on the floor

| alle94 a răspuns:

Eu cred ca e agresiv pentru ca incearca sa impresioneze pe cineva.Si oricum ai 12 ani, de ce te preocupa asa tare dorinta de a avea un "gagiu"?hee hee