| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum a sa vi se faca sex oral? Prietenul meu tot insista si imi e putin teama.

14 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Personal nu as vrea ca prietena sa imi faca sex oral insa stiu bine ca e e o activitate placuta in cuplu...o sa va apropie si mai mult...zic eu

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu iti fie teama, o sa sari pe pereti de placere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frica? de ce iti este frica? ca o sa te muste?

| RAY a răspuns:

Resiproc astfel e porc nesimtit, resiproc e ok

| mihai69 a răspuns:

De ce să-ți fie teamă, doar te linge - nu te mănâncă de tot! rolling on the floor
Sau ți-e teamă că o să-ți placă așa mult de n-o să-l mai lași să iasă de-acolo?

| neutrino a răspuns:

Nu-ti fie teama, este mult mai usor decat la sexul anal!

| neutrino a răspuns:

Lasa-l sa-ti faca, e de bine, si nu-i rau deloc.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tie iti este teama sa-ti faca sex oral, atunci fa-i tu lui un sex oral de toata frumusetea.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Daca ii vei face tu sex oral inseamna ca va trebui sai sugi penisul
Daca iti va face el inseamna ca iti ca iti fa da limbi in Clitoris ( Pasarica)
Aceasta modalitate de Sex oral Reciproc a fost adoptata pentru ca ambi parteneri sa fie satisfacuti si pentru ai multumi pe ambii. Daca exista incredere se poate si daca exista confidentialitate si plus ca se face reciproc si din ideea ca daca tu ia-i suge lui penisul ar putea aparea teama ca el te-ar face de ras insa daca este reciproc poti reactiona si tu.

| Honeyyy a răspuns:

Daca se pricepe si stie unde anume sa se "joace" e minunatbatting eyelashes.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

E ok, nu are ce sa se intample rau.

| TimoTimo a răspuns:

Normal sa-ti fie teama daca stii ca nu miroase a bine.

| Melonnn a răspuns:

Buna!
Pai iti asigura orgasmul daca o Face cum trebuie si mai mult de 5 minute.

De ce nu il lasi?
Nu e obligatoriu sa ii faci si tu.

Eu nu i-am facut niciodata.

E foarte fain, te urci pe pereti de placere, crede-ma.

| RAY a răspuns (pentru Melonnn):

Devi spiderwomen