| DJSpook1 a întrebat:

Fetelor, cum ar trebui sa aiba baietii fundul, o intrebare cam ciudata, dar am mai vazut si pe net, si am mai auzit de la alte fete ca baietii ar trebui sa aiba fundul mare. Eu il am cam mare, iar fetele din calsa la mine imi dau cu palma. Conteaza cum e fundul? Pentru baieti ar fi un avantaj fundul mare, fetelor?

Răspuns Câştigător
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Aceasta intrebare ma amuza dar hai sa iti raspund cu ce am patit eu in liceu.
Eu practicam sport de performanta, nu dau nume. E normal sa ai fie fundul mare, bombat sau mic si bombat- e ceva genetic. Si mie unele fete imi spuneau -''vai ce c*r f*tabil ai!''. Insa gusturile feminine sunt foarte vaste. Unele accepta baieti precum tu si unele accepta doar baieti precum Ronaldo la corp si fund. Deci cele din clasa te plac asa cum esti si e posibil ca mai vor si ceva ''pervers''. : ))

| Kaℓi a răspuns (pentru Moƒo):

Teribil.

| h3r a răspuns (pentru Moƒo):

laughing
Ok, m-am amuzat suficient.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu marimea conteaza!
Nici la fund, nici la sani, nici la alte parti ale corpului.
Conteaza, eventual, cum este folosit.
Fiecare isi gaseste perechea, cu care sa potriveasca mai mult sau mai putin.
Cea ce conteaza este mintea, intelegerea si intelepciunea celor doi din pereche.
Preferintele de "forma" sunt de moda, care se schimba. In Franta, de exemplu, la moda sunt femeile subtiri, iar inainte au fost cele mai plinute, nu neaparat grase (ca si in majoritatea locurilor de pe glob).

| Violleta2022 a răspuns:

Chestia de fund mare sau mic, tine doar de preferinta personala.
Personal nu mi-au placut niciodata baietii cu fundul mare, dar sincer, nu m-am uitat niciodata dupa curul barbatilor, pentru mine, altele au fost calitatile pe care le-am cautat la barbati, iar fundul chiar a fost ultimul pe lista aia.
Vad ca intrebi fetele, daca au avantaj daca baietii au fundul mare, te inseli foarte tare, nu fundul trebuie sa fie mare, ci penisul!
Iar cei care apreciaza un fund mai bombat, sunt baietii, dar sa-l aibe fetele, este chestie de excitatie sexuala.

| LoveSleep a răspuns:

Fundul e ultima ta grijă, spooky.

| ExprimareLibera a răspuns (pentru LoveSleep):

Dacă e vorba de propriul său fund, n-as spune că e ultima sa grija. Dimpotrivă

| Crux a răspuns:

Eu recunosc că uneori mă uit la fundurile băieților şi evident că dă mai bine un fund bombat decât unul plat şi fără formălaughing)

| VuIpi a răspuns:

Categoric un fund bombat e mai sexy decat unul plat sau unul care lipseste cu desavarsire :-) Esti in avantaj, numai sa nu uiti... E important si ce pantaloni porti!