| alexandrurap a întrebat:

Intrebare pentru fete, daca baietii se uita la fundul si sinii domnisoarei...atunci la ce se uita fetele la baieti?

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La situaţia materială, la caracter, la statut, la fizic. Depinde de persoană.

pa, pa.

| Alecsaandrra a răspuns:

Fizichappy

| cryssa a răspuns:

Eu personal la fundhee heelaughing

| saymoon a răspuns:

Eu personal ma uit la ochi, adica la fata.Doar nu te asteptai sa ti spun ca ma uit in alta parte.
Daca are fata frumoasa si mai e si inteligent, chiar crezi ca mi pasa ce are pe sub haine.
Deloc, dar asta e doar parerea mea.
Mai vezi ce ti spun si celelalte fete si o sa te convingi ca noi fetele nu ne uitam la acele zone, intime.
Ar fi ridicol.

| CatalinaC a răspuns:

Eu la un baiat ma uit la chip, la par si la corp mai ales. De asemeni ii studiez unghiile sa vad cat de ingrijit este. daca le are taiate ca lumea sau nu. Poate pare ciudat, dar asa ma asigur eu despre igiena acelui baiat. Iar cat despre comportament, daca nu stie cum sa ma abordeze si sa foloseasca niste vrajeli serioase, prin care sa imi demonstreze ca sunt importanta, atunci s-a dus naibii si aspect frumos si par si ce o mai avea el. Daca nu ai comportament si esti prost degeaba arati bine, ca baiat fiind. Te-am pupat :*

| alexeanca a răspuns:

Eu ma uit la ceva ce nu se vede la prima vedere:inteligenta!

| LuDo a răspuns:

Eu ma uit la fata si la ochi.De obicei imi plac ochii care exprima ceva.Nu ma intereseaza daca are bani sau e sarac, dar macar sa fie aranjat si dragut.Nu as tine neaparat sa fie frumosul-frumosilor. dar macar sa fie dragut. Mie in special imi plac persoanele amabile, sensibile, romantice.Care stiu sa se poarte.Si de obicei, noi fetele, nu ne uitam unde toti credwinkingNoi suntem putin mai sentimentale si cautam altceva, nu'i asa? Te pup!kiss

| Kristinake a răspuns:

Daca la fizic:La chip.
Daca la moral:la comporament
Bye-bye!

| deuuu_3993 a răspuns:

Pentru mine in primul rand conteaza simtul umorului laughing) Poate sa arate cat de bine... daca nu ma simt bine cand sunt cu el... s-a dus totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum e imbracat... daca e aranjat...ai daca are bani, si comportamenttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fizicul lui si mai sunt si care sunt obsedate de fundul baietilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U ai luat-o fizic eu fizic ma uit la fund maini si dintilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aspectul fizic, inteligenta si "cei 7 ani de-acasa "! tongue

| Andie_3817 a răspuns:

Eu la ochi si lah felul in care de imbraca.imi place ca un baiat sa aiba style...:X:*

| Diiispe a răspuns:

La fizic. Decii fund smug.
Si ft mult la caracteru` lui si felu lui d a fii si d a se comporta happy!