| BbRuNeTtu a întrebat:

Fetelor, cum trebuie să arate fizic bărbatul cu care ați fi de acord să faceți un copil? Vreau să-l descrieți fizic pe cel căruia i-ați face cu drag un plod happy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un barbat provider,prostul care munceste de dimineata pana seara in timp ce ea ti-o trage cu seful ei sau cu un badboy,si o iubeste sincer,e barbat cuminte,serios, tot timpul le face pe plac, atat de prost e ca ti-ar da viata pentru ea, se lasa schimbat, manipulat, ajunge o jucarie, ala numai e barbat clar, femeile dupa 30 de ani vad lumea diferit, vad barbati provideri buni de casa si badboys ca fiind buni de o aventura dar ca urmare a trecutului lor, numai se baga in relatii cu ei, ca din astia nu faci barbat de ala provider, ala e barbat adevarat, din pacate azi nici 10% din masculi numai sunt barbati, vezi prosti la tot pasul, jalnic

| Necunoscut112 a răspuns:

Lol. Eşti conştient că fiecare femeie are propriile preferinţe şi nevoi, nu?

| BbRuNeTtu explică (pentru Necunoscut112):

LOL, STF da! Sunt conștient! Că de aia am și pus întrebarea, ca să văd și eu ce preferințe au fetele când vine vorba să-i facă un copil unui bărbat.
Întrebarea ta este lipsită de sens, așa că ai face bine dacă ai reveni cu un alt răspuns dar cu sens, referitor la întrebarea formulată de mine happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru BbRuNeTtu):

Întrebarea ta e lipsită de sens. Adică de ce te-ar interesa care sunt preferinţele mele şi ale oricărei fete de aici în ce priveşte bărbatul cu care şi-ar întemeia o familie, din moment ce fiecare are propriile nevoi şi pretenţii? Faci studii de caz, sau ce? Ahh, o f pe gagică-ta, nu pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie brunet

| CristinaEmma a răspuns:

Sincer, cum nu toti baietii prefera fetele machiate, sofisticate, inalte, slabe etc. Asemenea nici noi femeile.
In primul rand ca barbat, trebuie sa stii sa iti folosesti creierul, iar odata folosit vei sti cum sa te antrenezi, ce trebuie sa mananci sa fi sanatos, cum sa te comporti, sa reactionezi in situatiile gafate, cum rezolvi problemele (problemele in viata trebuie rezolvate daca nu dupa ceva timp te vei intoarce la ele fara sa vrei), cresti si educi acel copil, cum sa produci bani, vei sti sa iubesti din tot sufletul si multe altele.
Vorbind de fizic:
Poti sa fi cel mai muschiulos, frumos, sexos om din lume, daca nu te duce capul sa intretii familia si sa o iubesti, sa apreciezi ceea ce ai si asa mai departe. Esti un "nimic" asemenea si pentru noi fetele.
Fizicul nu conteaza la fel de mult cat conteaza ce am enumerat mai sus si multe alte lucruri.

° NU JUDEC, E DOAR PAREREA MEA! °

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Ca tine asa, frumosule