| feric2137781 a întrebat:

Fetelor,cum descrieti voi barbatul adevarat?

11 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Destept, amuzant, are grija de cum arata, sa fie un echilibru intre dur si politicos, romantic si spontan, aerian si cu capul pe umeri, copilaros si matur, etc. De incredere, un prieten adevarat mai presus de altceva, sincer, un bun ascultator dar care stie sa intretina conversatia, asumat, atent la detalii, gentleman.

| deeeaqq a răspuns:

Adevărat, ă?
Să nu fie pixelat, logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vrei sa spui perfect.Si nu exista.Dar... fata atragatoare,brunet ochi verzi (nu neaparat,dar asa ar fi cel mai fain),arogant,mandru,sarcastic, aparent rau, dar posesiv(nu exagerat, ci doar atat de gelos cat sa devina incitant), sa poata sa fie si sensibil si romantic

| Mynameiz a răspuns (pentru anonim_4396):

Primele calitati le am chiar eu, daca ma crezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mynameiz):

Adica ai ochi verzi, esti brunet, esti arogant si sarcastic?

| feric2137781 explică (pentru anonim_4396):

Chiar iti plac baietii aroganti? majoritatea fetelor spun ca asta urasc cel mai mult la un barbat.Aroganta e printre primele aspecte si cum ai mai zis ca iti plac baietii sarcastici (adica tu ai sta cu un barbat care nu are mila?

| anonim_4396 a răspuns (pentru feric2137781):

Nu m-ai inteles(ceea ce nu e de mirare, caci sunt o persoana cam de neinteles)Da imi plac mult baietii aroganti, sarcastici.Dar nu vreau sa nu aiba "mila".Imi plac genul de baieti mandri, care au incredere in ei insasi, in aspectul lor.Sarcastici,da.Nu vreau un baiat cu care sa nu pot glumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real!

| imibatpisica a răspuns:

Sunt lesbi

| Sharpey1234 a răspuns:

Pentru mine barbatul ideal ar trebui sa fie de incredere, sa ma respecte, sa imi iubeasca calitatile si sa imi accepte defectele, muncitor, sa ma sprijine intotdeauna.Nu doar aspectul conteaza pentru a fi un barbat adevarat.

| Elene2000 a răspuns:

Pentru mine un "barbat adevarat" inseamna cel ce iti este alaturi in cele mai grele momente ale vietii si care nu te judeca pentru alegerile care uneori nu sunt tocmai corecte. Este cel care rade odata cu tine si suspina printre lacrimile tale