| andreie a întrebat:

Fetelor, cum vedeti voi un "baiat stilat"?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea e ca tot ce conteaza sunt banii atat restul sunt prosti, aiureli, sa fi bine imbracat, masina frumoasa, sa stii sa minti bine, sa fi prefacut, fals ca ele o vei duce foarte bine

| iSwag a răspuns:

Eu sunt baiat...

Cred ca depinde de la fata la fata laughing.

| KinderBeeeib a răspuns:

In primul rand un baiat cu simtul umorului,care sa fie destul de politicos,dar in limita, adica sa nu ajunga sa dea buna ziua la copaci rolling on the floor, care sa faca din cand in cand si complimente si sa fie sincer, dar in limita, are multe sanse.Nu e neaparat sa arate bine, depinde de fata.Pentru mine e mai important sa nu fie un falswinking

| Liviu a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Complimente sa te bage in pat,sau sincere? laughing) ca din astea de bagat in pat mai gasesti,imi aduc aminte de o faza super penibila pentru o fosta iubita de a mea.Ea se pensase, eu m-am dus la intalnire cu ea, si zice "Nu observi nimic la mine? " Eu bagasem de mult de seama ca se pensase, si am zis 'nu' la care ea "Mam pensat " la care eu ghiolban "Si?" Cu alte cuvinte nu suport sa fiu fortat sa fac complimente, le fac din suflet si cand simt eu nevoia laughing

| alina20021004 a răspuns:

Trebuie sa fie manierat sa se îmbrace curat și frumos sa fie educat. Restul depinde de la fata la fata