| sodobar a întrebat:

Fetelor! daca ar fi sa va luati dupa aspectul unui baiat v-ar placea sa aiba patratele si muschi?

18 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Oh come on! Ne lasi? Daca purice nu are,asta nu inseamna ca nu ai vrea! Doar nu o sa recunosti acum,ca vede si se complexeaza. E ca si cum as zice eu, ca nu imi place femeia cu sanii mari si fundul bombat. Sigur ca imi place, dar nu e nici o problema daca nu e 90-60-90. Din contra, dar sa o duca mintea, aia conteaza.

| Aasdfghj a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu, chiar n-as vrea. Mi se par naspa baietii aia!happy E parerea mea, poate ti se par ciudata, dar nu trebuie sa fiu ca toate fetele, lesinata dupa ambalaj si salivand ca o catea in calduri.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Aha,ok! Nu am de ce sa te consider ciudata. Din contra, apreciez oamenii care au personalitate, caracter si cred cu adevarat in ce spun.Bv tie ca nu mergi dupa tipar! Ce noroc pe capul puricosului rolling on the floor

| Doηηa a răspuns:

Normaal! big grin

| Purec a răspuns:

Logic asa le place fetelor. Ambalaj mare, penis mic, cap urias, minte putina. Daca mai are si o masina, si ceva bani, este baiatul perect pentru orice...f...fufa..pardon..curva?

| digital7shady a răspuns (pentru Purec):

Tie iti plac s...sanii..pardon.(nah) mari? La fel si lor. Oricum, am auzit intamplator o conversatie intre doua colege, in timp ce dormeam(capul pe banca, stii si tu); intr-o conversatie despre baieti "cu muschi" una dintre ele a spus "Fata, mie nu-mi plac aia. Mie ori imi aduci unu' ceva mai slab ori unu cu putina burtica, nu muschiulosi deia'. " Fata care a spus asta e foarte f...frumoa..pardon..buna. Foarte! Si o duce si capul in ciuda aparentelor. Deci, variaza.

| Purec a răspuns (pentru digital7shady):

Depinde, nah, dar speram si eu sa se I-a vreuna de mine, ca sa am cu cine sa ma cert la 2 noaptea laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Purec):

Imi place raspunsul tau. Asa partial, mai ocolit, dar ai spus adevarul. rolling on the floor

| LeeJiEun a răspuns:

Nu-mi plac baietii cu muschi si patratele. Imi plac baietii normali, nu cei "chinuiti", sa zic asa.

| Madayna a răspuns:

Da dar nu exagerat.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu ma atrag muschii, insa nici nu e ceva asa deranjant... Eu prefer unul care sa arate normal, insa baietii foarte musculosi nu imi plac de nicio culoare, parca sunt urangutani

| NoRegretsxx a răspuns:

Da clar! Si picioarele lucrate. majoritatea barbatilor nu le au din pacate laughing

| alexandrafocus a răspuns:

Pai si asta conteaza la unele ( nu la toate ).Dar daca ar fi iubire adevarata asta ar fi egal cu zero!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru alexandrafocus):

Ma nu e chiar adevarat. Daca exista dragoste si mai arata si bine nu vad problema. E ca treaba cu banii, nu aduc fericirea, dar o intretin. Nu ma deranjeza de ex daca e mai plinuta, celulita sau alte chestii superficiale. Daca ea se straduieste sa fie frumoasa, ingrijita pentru mine nu vad de ce nu as face la fel. Consider ca asa e ok. Si sportul ca pasiune comuna poate intarii o relatie.

| alexandrafocus a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Deci eu nu am vrut sa intelegi ca daca aveti un corp frumos e vreo problema.Dar hai sa o luam logic, daca tu o iubesti si ea se ingrasa putin, va despartiti din cauza asta? NU CRED!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru alexandrafocus):

Nu,sigur ca nu! Aici ai perfecta dreptate.

| CrissuLinii a răspuns:

Depinde. Unele se uita dupa aspect, altele nu. dar patratelele si eu le ador