| ForeverWarrior a întrebat:

Fetelor, voua v-ar placea un baiat cu muschi, dar nu prea "smecher", daca ar fi mai sentimentalist?

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Eu zic ca orice baiat e frumusel in felul sau.Nu neaparat un baiat cu muschi trebuie sa fie smecher.Probabil doar se mentine in forma cum noi, fetele, dorim sa aratam bine.
Da, mie mi-ar placea. De ce nu? Macar asa sunt fericita ca am incercat.

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Smecher?
Nici nu mi as dori,adica,cu ce ma ajuta pe mine ca el e smecher?
Nu,niciodata,in schimb,cel mai frumos si mai atragator la un barbat,dupa parerea mea,este daca e,,facut,,!
Pe ala il poti numi,barbat!
Asa trebuie sa fie constructia unui barbat si prin asta sa fie diferentiat fata de femei.
Mai vad pe strada,trecand,cate un baietas,slab si cica el are un BMW.
Ala/bala,never!
Dezgustator!
Sa fie sentimentalist,ca daca e,, smecher,, umbla azi cu tine, maine cu alta si nu cred ca te atrage prin felul asta!
Numai bine

| morningstar a răspuns:

Un baiat cu muschi big grin de parca muschii ar interesa prima data, ca la o friptura laughing Nu prea 'smecher', nu stiu la ce te referi, dar cred ca mai important este sa aiba simtul umorului, sa fie optimist, si sentimentalist sau tandru, bineinteles ca orice fata isi doreste asta de la un baiat.

| MonkeyBoss a răspuns:

Mama soacra, cin' se leaga la cap fara sa-l doara? La ce bun sentimentu'? laughing Bravos!winking

| Vara200 a răspuns:

Pai unei fete nu i-ar pasa si nu i-ar plac muschii si toate astea. Ele ar aprecia de la un baiat sa-si arate sentimentele direct!