| Beniamin19 a întrebat:

Fetelor, daci ați cunoaște un băiat iar la scurt tipmp ați intra într-o relație cu el, iar după un timp el vă cere să faceți sex cu unii din prietenii lui...Ați face asta pentru el?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Si probabil ca tu sa fii unul dintre acei prieteni de-ai lui, nu-i asa? laughing

| sofisis a răspuns:

Nu laughing) Logic ca nu. Nu sunt cu*va personala a lui si a prietenilor lui. Ce respect ar putea avea un baiat pentru o fata sa o dea de imprumut? Pe bune? Nu.

| andrey31 a răspuns (pentru sofisis):

Corect. Nu tine la ea daca i-ar "imprimuta-o" unui prieten

| Pool77 a răspuns:

Daca iti cere asa ceva nu tine la tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeam ca intru intr-o relatie cu el.Nu cu prietenii lui.

| sweetangels a răspuns:

rolling on the floor cu ce peste stai?

| Beniamin19 explică (pentru sweetangels):

Cu Dani Mocanu. Și mi-a promis că-mi va scoate o piesă special pentru mine dacă voi face ce-mi cere el happy

| sweetangels a răspuns (pentru Beniamin19):

Daca nu e la misto, esti naivă rau rolling on the floor

| Perfekt a răspuns:

Poti gasi un prieten sa va "iubeasca" pe amandoi.

| Elena2106 a răspuns:

Da. eu as incerca