| eXcentricc a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva, fetelor... Dacă ați cunoaște un băiat și v-ați îndrăgosti de el, iar după scurt timp v-ați pune într-o relație frumoasă. Dar, dacă el v-ar cere ca din când în când să întrețineți relații sexuale cu unii din apropiații lui...Ce ați face în cazul acesta? Ați accepta asta dacă l-ați iubi mult?

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Wtf rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Extrem de fumoasa relatie...

| kandaraki a răspuns:

Sa fii curva prietenilor lui - asta da relatie frumoasa!

| NameInUse a răspuns:

Nu laughing Nici prostituatele nu o fac pe gratis.

| MidnightR a răspuns (pentru NameInUse):

NU ar fi problema, poate vorbeste baiatul dinainte de o "taxa". Pana la urma, pestele e ala care ia banii.

| NameInUse a răspuns (pentru MidnightR):

Frate, trebuie sa-i iasa si ei ceva, ca nu o face pe gratis. Ok, pestele ia banii de la client, si dupa ii da o parte fetei, ca un salariu.

| MidnightR a răspuns (pentru NameInUse):

Dar ce peste nu-si doreste una care sa nu aiba pretentii la bani? Fata asta pare perfecta pentru el.

| NameInUse a răspuns (pentru MidnightR):

Intr-adevar, bine zis laughing Hai sa fii tu pestele, iar eu ii cer datele personale, cred ca mi le da ca e tare naiba laughing
Si impartim banii. E ok asa?

| NameInUse a răspuns (pentru NameInUse):

E tare naivă*, s-a corectat gresit

| Mariaaaavev a răspuns:

Aceea nu se mai numeste o relatie frumoasa happy Nu e normal sa accepti. Isi bate joc de tine. Gandeste in cel mai rau caz.te pot filma sau sa-ti faca ceva mai rau. Spune Nu!