| tdfg a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați îndrăgosti lulea de un băiat cum nu v-ați mai îndrăgostit vreodată de cineva, de băiatul visurilor voastre iar după scurt timp ați intra într-o relație cu el dar, într-un moment de furie el vă strânge puternic de gât, motivul fiind că el vă suspectează că vorbiți cu altul... iar după aceea își cere iertare în genunchi...L-ați ierta?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Haaaaaaaa cand sa il ierte in viata asta sau in viata de apoi?

| Freya1 a răspuns:

Da l-as ierta cu un cap in gura.

| sofisis a răspuns:

Nu, clar nu. Momentele astea de furie necontrolata nu sunt deloc normale. Intr-un moment d'asta de furie poate sa te omoare

| PersonajFictiv a răspuns:

O sa-ti rupa capul de o sa ajungi la spital,atunci o sa il lasi din obligatie mai mult si frica.
Fugi de astia.
Stiu un caz in care fata a fost stransa de gat pana a ajuns la spital, iar prima data i-a dat o palma si apoi fata l-a iertat.
Mi se pare riscant, el nu se poate controla ca e gelos, dupa ce i trece gelozia ii pare rau, cand o sa fie gelos iar.o sa te stranga sau altele iar cel mai probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Doar nu-s nebuna.

| TanteMarianne a răspuns:

Reactia lui este exagerata, deci nu cred ca l-as ierta.

| AmanoYuno a răspuns:

Nu.

| YouandI a răspuns:

Nu, nu continua cu un astfel de băiat din 2 motive :
1. E agresiv și acționează astfel în urma unor motive puierile.
2. Nu are respect față de femei, nu o să găsești înțelegere, o să facă așa cu fiecare ocazie.

| Cricy a răspuns:

Nu, Doamne ferește, daca in alt moment de furie, cand sunteti in bucătărie pune mana pe cutit si cine știe, te injunghie? Apoi cand te zbați între viață și moarte, vine la tine in genunchi si isi cere scuze? Te ajuta cu ceva? Stii proverbul ala " Cu pardonul omori omul!"? Nu se potrivește? Lasă, ca mai are balta pește! happy