| RemX5 a întrebat:

Fetelor, de ce voi aveți o atracție deosebită față de băieții închiși la ten și în general, mai creoli?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incerci sa dai de inteles ca tu de fapt ai origini "indiene". Spune sau intreaba in mod direct si fara teama; sunt tigan, ce parere aveti de cei ca mine, sau daca exista vreo fata atrasa de unul din etnia mea? big grin

| Necunoscut112 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"Fetelor, de ce sunteti atrasi de barbatii mai creoli?" Din intrebarea asta nu rezulta ca e tigan, poate chiar e vreun tip d-ala alb, pufos, si nu intelege de ce tipii creoli sunt atractivi. Si nu, tiganii nu sunt atractivi si cu siguranta nu la ei se referea.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Pentru ca tigani, si pentru ca bani.

| A179 a răspuns:

Nu ne plac neapărat băieții închiși la ten. Mie mi-au plăcut ambii. Depinde de fiecare. De exemplu, unele fete sunt atrase de băieți blonzi și deschiși la ten, pe când alte fete sunt atrase de băieți cu ten închis sau mai sunt fete care le plac ambele categorii de băieți.