| mihai02 a întrebat:

Funda! Fetelor, va plac baietii creoli pentru ca eu am un ten mai inchis si vreau sa vad ce pareri aveti.

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

smug creolinele sunt mai speciale, la fel si baietii creoli smugsmugsmug Au un plus de frumusete :X

3 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Eu sunt creola, ma atrag baietii creoli. Sunt mai interesanti, daca mai au si ochii verzi s-au albastri e si mai bine. smug

| mihai02 explică (pentru strengaritzza):

Este bine atunci daca esti creola te cred ca esti foarte atrasa de baieti si eu sunt la fel..atras de fete

| strengaritzza a răspuns (pentru mihai02):

smug creolinele sunt mai speciale, la fel si baietii creoli smugsmugsmug Au un plus de frumusete :X

| LOwee02 a răspuns:

Intrebi doar din curiozitate?laughing Multor fete le plac baietii creoli, aduc un aer mai exotic...Mie cel putin iesirea din albul predominant mi se pare ca sparge monotonia. Acum depinde si de caracterul baiatului...laughing Apropo, cum iti dai seama care e raspunsul castigator ca sa dai funda?hee hee