| mihai02 a întrebat:

Funda! Fetelor, ce baieti preferati bruneti(creoli) sau blonzi ce pareri avetihappy

13 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

În mod normal aș spune că nu mă interesează aspectul ăsta, dar în realitate îmi atrag atenția, mai mult decât ar fi cazul, cei blonzi laughing.

| EllyEllutz a răspuns:

Eu una prefer brunetii puppy dog eyes

| Anonima264 a răspuns:

Buna! Mie nu imi pasa culoarea parului la un baiat.Pe scurt, eu aleg baietii dupa sufletul lor pur, dupa inteligenta si putin dupa aspetcul fizic, nu dupa culoarea lor la par!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt atenta la par, niciodata nu am fost. Dar mereu ma pierd in ochii caprui inchisi, si de regula ochii astia se gasesc la persoane cu parul inchis.

| mihai02 explică (pentru anonim_4396):

Nu este vorba de par aici este vorba de culoare pieli...adica si de parhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai02):

Nu s-a inteles asta din intrebarea ta laughing.
Ii prefer pe cei albi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

batting eyelashesbatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-a intrat ceva in ochibatting eyelashes?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu bre, nu pot sa trimit msj, scriam altceva :->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte imi placeau cei blonzi, dar mi-am dat seama ca imi placeau ochii. Unii sunt prea albi. Iti spun eu combinatia perfecta : brunet cu ochii albastri sau verzi.

| Never4ever a răspuns:

De toate felurile, daca sunt draguti, bine educati etc. nu conteaza cum arata.

| caterinasmile a răspuns:

Prietenul meu este creol si il ador de obicei am avut prieteni bruneti cat despre blonzi nu pot sa spun ca nu'mi plac dar parca mai mult decat sa arunc o ochiada dupa ei nu merge big grin

| Laviniargint96 a răspuns:

Bruneti love struck