| Richard2003 a întrebat:

Fetelor,de la cati ani ati început sa va masturbati si cum?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am încercat pe la 18 ani, acum am aproape 20...
Mhh, îmi masez clitorisul dintr-o parte în alta, repede, de obicei pun pe cineva să o facă, dar nu suport acea plăcere sau ce e, încep să am spasme și îi spun să se oprească, nici nu prea am răbdare cu nimic, poate dacă mă leagă sau ceva... }} oricum o fac extrem de rar.

| Kiwibibilă a răspuns:

Poate pare mai ciudat dar...
Aveam vreo 11 ani să zicem şi eu cu o prietenă de-a mea ne jucam de-a cuplul, şi ne aşezam una deasupra celeilalte şi ne prefăceam că ne sărutăm. La un moment dat tipa îşi băgase un picior între ale mele şi am simţit chestia aia care nu ştiam ce e. Dar era super fain.
Mai târziu când am aflat cam ce se întâmplă am încercat să mă masturbez dar nu ştiam cum se face.
Şi acum de câteva luni mi-am amintit şi am încercat iar şi mi-am dat seama cum se face.
Deci la 15 ani jumătate.

| Richard2003 explică (pentru Kiwibibilă):

Inca o mai faci?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Richard2003):

Nu prea. Cam dă dependenţă big grin