| Samir1990 a întrebat:

Fetelor, obișnuiesc să mă epilez în zona intimă o dată la două săptămâni astfel încât să-mi rămână mereu 2-3 milimetri de păr pubian, pentru că așa mi se pare cel mai frumos ca și aspect. Vouă, vizual atunci când îl examinați pe băiat și vedeți că se prezintă ca și în cazul meu, tot la fel de plăcut vi se pare?
Adică 2-3 maxim 4 mm de păr pubian e suficient de masculin și atrăgător pentru voi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi poare rau dar nu-i atractiv deloc sa vezi atat efeminare! Poate impresionezi un gay, dar pe mine, nu!

| Lorena7712 a răspuns:

Pentru mine nu e atractiv deloc. Nu judec faptul ca iti place asta, nu esti singura care prefera asta, dar mie nu imi place