| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi purtati chiloti si sutien prin casa? adica pe sub haine, sau stai nud? ma refer acum ca e cald

Răspuns Câştigător
| CryLulu a răspuns:

Doamne... Mi-am zis punctul de vedere, ce faci asa mare caz? Si fa-ti familia,, proasta" sau idioata sau cum mai vrei tu, nu pe mine, si sa stii ca nu am sa ma apuc sa te injur sau ceva de genu deci incearca sa iti corectezi modul de a vorbi.

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da ce curiozitati ai... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi, barbatii, suntem mai in trend. Umblam in cu*ul gol prin casa. Vrei sa stii, mie asa imi place. Bine, numai atunci cand sunt singur sau cu prietena. Acum sunt singur acasa. Esti curioasa?

| Lorena6879 a răspuns:

Daca te stai in casa fara sutien si chiloți, dar totuși cu haine, nu stai nud.
Eu port chiloți si tricou prin casă. Sutien nu ca e cald

| CryLulu a răspuns:

Da, port in casa lenjerie intima ca niciodata nu se stie cine ma poate vedea sau veni pe la mine, deci nu ma risc happy

| SimplyNoName a răspuns (pentru CryLulu):

Ce proasta esti laughing). si care-i problema, daca vine nu iti poti lua haine pe tine. wtf? o.o

| suntserios a răspuns (pentru SimplyNoName):

Poate nu are usa la casa

| CryLulu a răspuns (pentru SimplyNoName):

Doamne... Mi-am zis punctul de vedere, ce faci asa mare caz? Si fa-ti familia,, proasta" sau idioata sau cum mai vrei tu, nu pe mine, si sa stii ca nu am sa ma apuc sa te injur sau ceva de genu deci incearca sa iti corectezi modul de a vorbi.

| Beutz a răspuns:

Cam da, ca totusi, nu suntem in restaurant sa ne vada oamenii.

| DasKönigreichPreußen a răspuns:

Material de fantezii laughing

| SADNESSMACHINE a răspuns:

Pai, de obicei nu, deoarece suntem doar cu parintii sau surorile/fratii...insa daca mergem pe afara ne schimbam rapid. dar chiloti purtam mereu