| unanonim34gfd a întrebat:

Fetelor, puteți ajunge la orgasm doar prin cuniliție, fără penetrare?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orgasmul este ceva care se petrece in creier, desi da e posibil orgasm fara penetrare

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate! Se cheama orgasm clitoridian.
Iar cel obtin prin sex vaginal, se cheama orgasm vaginal si este obtinut foarte greu, de un barbat ori foarte dotat, ori foarte priceput.

| unanonim34gfd explică (pentru Violleta2022):

Aha...Referitor la orgasmul vaginal. Se poate obține cu un dildo din cauciuc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru unanonim34gfd):

Da, se poate, daca baiatul detine tactica si stie cum sa-l manipuleze.

| BogdanBz a răspuns:

Wow. Ce de fete pe aici si ce de raspunsuri laughing))))

| BryBard a răspuns:

Nu's fata da logic ca poti si e mult mai rapida decat prin penetrare.

| Jonas94 a răspuns (pentru BryBard):

Se poate, dar trebuie să ai o limbă de fier laughing)
Evident, doar că trebuie cam în jur de 10-15 minute de gâdilat acolo laughing

| BryBard a răspuns (pentru Jonas94):

Man fiecare are metodele si experienta lui, nu toti sunt iscusit.4 seturi de abdomene happy la limba.Si de durata tine de femeie.

| Jonas94 a răspuns (pentru BryBard):

Nu-ți trebuie cine știe ce metodă, doar să atingi unde trebuie, adică uretra și clitorisul.
Pentru femei, e mișto, 5 minute își ia shutdown laughing.

| BryBard a răspuns (pentru Jonas94):

Gata Maestre happy daca asa zici tu asa sa fie happy.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Bineînțeles că se poate și e foarte mișto. laughing

| AlexandraLI a răspuns:

Da se poate doar ca mai greu si trebuie sa fii destul de priceput
încât sa atingi punctul sensibil