| cosmin986522 a întrebat:

Este adevarat ca o fata ajunge la orgasm mult mai repede prin cunnilingus decat prin penetrare?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unele probabil ca DA, vor ajunge sa aiba orgasm mult mai rapid, deoarece se stie ca prin cunilitie se actioneaza in principal sau in special asupra clitorisului care reprezinta o minune a naturii deoarece este "sediul" a peste 8000 de terminatii nervoase, fiind astfel cel mai erogen organ sexual.

| mihai69 a răspuns:

De obicei, da.
Dar trebuie să știi să-l faci, altfel doar o enervezi.

| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ca prin cunnilingus se actioneaza asupra celui mai sensibil punct de excitare al unei fete.

| mentholinks a răspuns:

Pai da.

| Florentina9210 a răspuns:

Logic.

| peperonies a răspuns:

Doar daca ai limba mai lunga decat penisul deci. da.

| JustStitch a răspuns:

Da, o fata poate ajunge mai repede la orgasm prin cunnilingus bineinteles daca este bine facut.