| silwiuandreie a întrebat:

Fetelor... V-ati indragosti de un baiat sarac?

16 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde de fata. Unele prefera masinile..banii si sfarseste prin a fii singure si unele vor atentie.un baiat care sa le respecte!

| Liviu a răspuns:

Ele cam 50% da, parinti lor 100%100 nein laughing)

| Serena1993 a răspuns:

Sincer,da. Situatia financiara are rolul ei pentru ca in timp, banii ii putem face impreuna. Degeaba daca nu exista iubire.

| RAY a răspuns:

Tu te-ai indragosti de o fata saraca in frumusete? asa cum conteaza pentru tine fizicul asa conteaza pentru ele banii, ajungem pe acelasi unda nu? sex pe banii de milioane de ani

| neutrino a răspuns:

Este si urat si prostut? Ce sa faca fetele cu tine daca tot ele trebuie sa-ti plateasca si banalul suc?

| e1xtz a răspuns:

...urat si cu puta mica?

| ridhimagupta a răspuns:

Nu hainele, vilele, masinile il fac pe om ci comportamentul si bunul lui simt

| Clausd10 a răspuns:

Ceva nu bate aici, da cu virgula. Pe hartie toate vor unul sarac, cu suflet etc. REALITATEA, insa este alta.

| biencutza123456 a răspuns:

Eu da.S-a intamplat la un moment dat, mai demult...Toate bune si frumoase, pana m-am prins ca de fapt profita de banii mei.Si astfel imi sustin in continuare ideea ca ai grija pe cine ajuti, mai degraba ajuta un animal.A fost un mare nenorocit si acum ma gandesc cum de-am putut sa stau cu el.Mai mult decat c*urvele care cersesc bani in lumea asta urasc c*rvele masculine care fac acelasi lucru.Regret enorm, dar a fost o lectie de viatasad.Dar sunt si tipi saraci care sunt ok, sper ca tu l-ai intalnit pe cel care te merita.

| AndreeaIII a răspuns:

Sincer,eu da..pentru mine nu conteaza banii, ii putem face impreuna, pot spune ca am o situatie financiara bunicica, dar pentru mine intr-o relatie banii=0, acum nu spun ca e la fel la toate fetele, si e adevarat si ca dragostea trece prin stomac, dar pana acolo sa vedem intai lucrul principal:iubirea, ceea ce multi uita..deci da, eu, altele, sau cine stie, ne-am indragosti de un baiat sarac.

| mms123 a răspuns:

Da, de ce nu? Nu banii il fa pe om bogat ci sufletul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mms123):

Aham,si cate fete nu spun asta si fac tocmai invers?

| kevincube a răspuns (pentru mms123):

Important e să aibă şi ceva în cap că degeaba e sufletist şi toată lumea se foloseşte de el. Sărac e greşit spus, indiferent de situaţia materială de acasă, dacă ai ceva în cap ca băiat nu ai cum să fi sărac ci doar dacă eşti leneş.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru kevincube):

Subscriu!

| mms123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai si tu dreptatea ta...

| anastasia2222 a răspuns:

Si ce daca esti sarac. In interior esti milionar.
Unele fete asta cauta, dar nu bani conteaza, ceea ce e in sufletul celui ce ce are sau nu are bani.winking