| Andr3i321 a întrebat:

Fetelor, va plac/atrag baietii rai, foarte duri, care va trag de cap daca comentati?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La orice fata i place un badboys arma sta in a-l face sa o iubeasca el nefind obisnuit cu asta ea crede ca el va vi scalvul ei, faza e ca barbatul raspunde fizic cand este tradat asa se ajunge la crime, violenta, batai etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca sunt barbat am sa-mi permit sa-ti raspund : aproape toate fetele sunt inebunite sa fie maltratate.rolling on the floor Unele chiar adora sa fie zilnic date cu capul de pereti, ce naiba doar esti barbat si femeia trebuie sa stie asta si pentru a nu uite cumva, zilnic trebuie reimprospatata memoria ei. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaSNC a răspuns:

Nu! Imi plac aia care sunt educati si stiu sa se poarte cu o fata. A da, si nu vreau sa mai aud de genul ala de baiat care iti da sperante si dupa are "nevasta" si o tine de mana. Scuze, zi grea laughing

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu.

| madalinamadu a răspuns:

Ne plac băieţii duri pe care reuşim să îi îmblânzim. Dacă sunt atât de duri încât mătură cu noi pe jos, deja nu ne mai plac.

| LoveSleep a răspuns (pentru madalinamadu):

Și vă iese de obicei?

| madalinamadu a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu mereu. Unii sunt mai nărăvaşi laughing

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Nu, carei fete i-ar place un astfel de baiat agresiv? Daca esti un baiat de genul acestea, slabe sanse sa-ti gasesti o fata cu care sa ai o relatie de lunga durata.