| Derkes a întrebat:

Fetelor, va plac barbatii/baietii cu putina burta? Stiu ca e o intrebare ciudata dar sunt curios de raspunsuri

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Putina burtica nu e drama cat timp compenseaza celalate calitati

| Catrice a răspuns:

Scârboși, urâți, neatractivi...
Burtică=mâncare multă=familie în faliment

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Trebuie sa slabesc inseamna

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Mancare putina=fara forta de munca=familie in faliment sad
Si stii ce se spune: burta mare,... mare. Sau nu era asa?

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Oricum o dai, familia are de suferit de pe urma bărbatului.
Ehe... nu știu să-mi dau cu părerea despre a doua parte, nu am acumulat suficienta experienta.

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Ești pufoșel? :O

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu chiar, doar iau o pozitie obiectiva, cineva trebuie sa-i apere si pe ei.

| Emma30555 a răspuns:

Nu e o problema

| QElenaBoghiu a răspuns:

Când îți face sex oral e bine să ai burta sa nu dea cu capul în oase rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| AjutorNeconditionat a răspuns:

Nu vreau sa par răutăcioasă s-ar mie sincer nu îmi plac big grin

| JessyAnne a răspuns:

Depinde cat de "putina" este big grin
Nu cred ca ar fi asa mare tragedie atata timp cat are alte calitati mai importante :*