| Andreilch a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fetehappy Voua fetelor ce va atrage mai mult un baiat smecher si bataus sau un baiat normal?

Răspuns Câştigător
| Madyupsik a răspuns:

Mie imi plac baietii normali fara multe fite. Baietii normali sunt mai de incredere si doar cu ei te poti simti cu adevarat fericita.

7 răspunsuri:
| b342 a răspuns:

Buna!
La mine mai intai conteaza sufletul, dupa care ma uit si la cum arata. Mie in special imi plac baietii cu parul putin mai lungut.hee hee Conteaza sa fie " smecher " si bataus? Conteaza sa fie el insusi, nu " smecher " sau chestii d-astea ca sa iasa-n evidenta. Adica, pana la urma, nu sufletul conteaza? happy
Pa, pa.

| CrowKiss a răspuns (pentru b342):

Buna. Parerea mea, conteaza mai multe. Dar pe primul loc este sufletul lui. daca iti place cum se comporta cu tine e bine. apoi trebuie sa te gandesti daca iti place cum arata... da. trebuie sa fie el insusi. caci daca se da smecher si bataus in fata ta nu e bine.

| angel09 a răspuns:

Hmmm fetele astea...ce nu ar face saracii baieti pentru a le intra in voie. Unele fete(14, 15,16) ani ar prefera un smecher in nici un caz bataus, altele(17-20) un baiat normal cu care sa aiba ce vorbi, care sa stie sa le asculte si pe care sa se poata baza atunci cand le e greu.Cei mai apreciati baieti sunt cei sinceri care nu isi schimba frizura, atitudinea si gesturile doar pentru a fi pe placul unei fete.

| papusikk a răspuns:

Pe mine ma atrag mai mult baietii smecheri dar nu este bine pentru ca de obicei nu prea le pasa de alti.dar depinde si cum arata si daca este smecher pe bune nu doar un cocalar.

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Pe mine ma atrage mai mult un baiat smecherwinking

| Antonia1234 a răspuns:

Baieti normali

| AriaMontgomery a răspuns:

Depinde...fiecare cu parerea ei, dar conteaza sa arate bine si sa aiba un comportament decent.